Zachodniopomorska Rada Olimpijska

IMG 0023   30 listopada br. odbył się w naszej szkole XXII Memoriał Jana Blinkiewicza , turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców.

Na tę wyjątkową imprezę sportową przybyli m.in. U.Blinkiewicz- żona Jana Blinkiewicza, M.Kęsik- sekretarz gminy, M.Ziarkowska- członek Zarządu Pyrzyckiego Klubu Olimpijczyka, J.Goclik- Prezes Pyrzyckiego Klubu Olimpijczyka i Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej, D.Kuligowski – Radny gminy Dolice, P.Matkowski –były trener Klubu Sportowego Ina, J.Błaszczyk- wieloletnia dyrektor naszej szkoły oraz dyrektorzy sąsiednich szkół. W turnieju rywalizowały ze sobą szkoły z terenu gminy w trzech kategoriach; chłopcy rocznik 2004/05, chłopcy 2006/07 i dziewczęta . Po rozgrywkach systemem każdy z każdym , sędziowanych m.in. przez absolwenta naszej szkoły M.Barana, nasza szkoła zdobyła :w kategorii starszych – II miejsce, w młodszych - I, i w kategorii dziewcząt również I miejsce! Zwycięskim drużyną wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary i medale. Wyróżniono kilku zawodników, wśród nich naszych uczniów; A.Skorupę- najlepszą bramkarkę, Kornelię Studzińską – królową strzelców, Mateusza Marka- najlepszego zawodnika, Damiana Żywickiego – króla strzelców, Marcela Michniackiego – najlepszego bramkarza. Imprezę umiliły występy szkolnych cheerleaderek.

Partnerzy