Zachodniopomorska Rada Olimpijska

Konkurs z Ireną Szewińską W zależności od sytuacji epidemiologicznej, w lutym lub marcu, w Darłówku planowane jest zorganizowanie konkursu 100-lecia polskiego sportu, którego celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu historii naszego sportu, a szczególnie polskiego ruchu olimpijskiego. Zapoznaliśmy się z niektórymi pytaniami, które są bardzo szczegółowe i dotyczą m.in. najwybitniejszych polskich sportowców. Warto by więc znać np. na jakim stadionie Irena Szewińska wspólnie z Ewą Kłobukowską ustanowiły rekord świata. Chętni do wzięcia udziału w konkursie powinni skontaktować się z organizatorami (tel. 665-964-045).

Dla wprowadzenia w atmosferę tej sympatycznej zabawy w Darłówku, postanowiliśmy w czwartek przeprowadzić mini-konkurs. Dla naszych Czytelników mamy komplet nagród - dwie unikatowe książki dotyczące Ireny Szewińskie oraz tzw. smycze. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.szewinska. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (07 stycznia br.). Komplet otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.30 Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT. ©℗

(mij)

Organizatorem konkursu jest znany działacz ruchu olimpijskiego Pan Roman Strzałkowski z Darłowa, aktualny wicemistrz polskich kibiców sportowych.