Zachodniopomorska Rada Olimpijska

IMG 20200106 164701

Pierwsze kółko olimpijskie:

1.Weronika Wąsaty ur.2006
Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów
2 miejsce wyścig punktowy - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.

 

2. Kornelia Braun ur.2006
Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów
1 miejsce jazda ind. na czas - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.
3 miejsce wyścig ze startu wspólnego - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.

3. Aleksandra Grudzińska ur.2005
Baszta Golczewo
2 miejsce 250 m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.
3 miejsce 1000 m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.
3 miejsce jazda dwójkami na czas - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.

4. Nikola Grabacz ur.2006
Baszta Golczewo
3 miejsce jazda dwójkami na czas - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.

5. Anna Preca ur.2005
Ratusz Maszewo
2 miejsce wyścig punktowy - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.
2 miejsce MTB - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Kartuzy, 15.10.2019 r.

6. Sandra Schulz ur. 2006
Klub Kolarski Ziemia Darłowska
1 miejsce wyścig punktowy - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.
2 miejsce jazda dwójkami na czas - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.
2 miejsce sprint drużynowy - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.
3 miejsce 250 m. - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.

7. Oliwia Marynka ur. 2005
Klub Kolarski Ziemia Darłowska
2 miejsce sprint drużynowy - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.

8. Agata Karlikowska ur.2006
Klub Kolarski Ziemia Darłowska
2 miejsce jazda dwójkami na czas - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Płoty, 7-8.09.2019 r.

9. Kamil Kordalski ur.2005
GK Piast Szczecin
1 miejsce sprint - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Szczecin, 17.08.2019 r.

 

PONIŻEJ ZAWODNICY KATEGORII JUNIOR DO 3 LUB 4 KÓŁKA Z MEDALAMI MŚ I ME W KONKURENCJACH OLIMIPISKICH.

1. NIKOLA SEREMAK ur.2001
Klub Kolarski Ziemia Darłowska
II MIEJSCE – SPRINT - MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 14-18.08.2019 r. FRAKFURT nad ODRĄ - NIEMCY
III MIEJSCE – KEIRIN - MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 14-18.08.2019 r. FRAKFURT nad ODRĄ - NIEMCY
III MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 14-18.08.2019 r. FRAKFURT nad ODRĄ - NIEMCY
I MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT - BELGIA
II MIEJSCE – KEIRIN- MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT - BELGIA
III MIEJSCE - SPRINT- MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT - BELGIA

2. NIKOLA WIELOWSKA ur. 2002
Klub Kolarski Ziemia Darłowska

III MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 14-18.08.2019 r. FRAKFURT nad ODRĄ - NIEMCY
I MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT - BELGIA
I MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT – BELGIA

3. KONRAD BURAWSKI ur.2001
II MIEJSCE – SPRINT DRUŻYNOWY - MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W KOLARSTWIE TOROWYM, 9-14.07.2019 r. GENT - BELGIA